altechcephe@gmail.com
Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi. Bakim Onarım 8. Sokak No:49 Çorlu/Tekirdağ

Uzun Ömürlü Cephe Sistemleri

Altech Cephe Uzun Ömürlü Cephe Sistemleri
Uzun Ömürlü Cephe Sistemleri

Uzun Ömürlü Cephe Sistemleri

Binanızın dayanıklılığını ve ömrünü tahin eden en büyük etken cephenizdir. Kalitesiz ve yanlış uygulanmış cephe sistemleri mevsimsel şartlara ve zamanın getirdiği yorgunluğa dayanamaz ve olması gerektiğinden çok önce yıkım ve deformasyonlar başlar.

Binanızı etkileyen bu faktör doğrudan size maddi kayıplar verdirebilir, gerekli öngörü ve önlem alınmadığı takdirde kayıplar dönüşü olmayan manevi kayıplara dönüşebilir.  Bu yüzden cephede kullanılacak malzemeler estetikten daha çok güvenliğinizi teşkil eden ürünlerdir.

Cepheler birçok kısım ve malzemeden oluşur. Öncelikle asıl önem arz eden taraf görünmeyen taraftır. Cephe sisteminizi taşıyan alüminyum veya çelik profillerdir, kullanılacak bu ürünler doğru tahin edilmeli taşıyacağı maksimum güç ve mukavemeti maksimum düzeyde tutulmalıdır. Sistemi taşıyan bu yapılar ayakta kaldıkça büyük yıkımlar ve tahribatlar yaşamanız çok olası değildir.

Bir diğer unsur görünen kısım yani cephenizi kaplayan yüzeydir. Bu alanda seçilecek ürünün taşıyıcı sisteme tutunan parça ve vidaları da kaliteli ve maksimum mukavemette olmalıdır, bu sayede cephenizde ani parça düşmeleri yaşamanız olası değildir. Ardından bu ürünler tüm hava olaylarını birebir karşılayan ve göğüsleyen kısım olduğu için bulunulan bölgeye göre en doğru şekilde maksimum ve minimum sıcaklık parametreleri gözetilerek seçilmelidir. Dış yüzeyin dayanıklı kalması hem  görüntüde deformasyonlar yaşamamanızı sağlar hem de ileri ki safhalarda içeriye su dolması, soğuk işlemesi gibi hatalar gerçekleşmediği için enerji verimliliğinde kayıp yaşanma durumu gerçekleşmez.
Giydirme Cephe Sistemleri
Cephe giydirme sistemlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0506 319 48 59

0535 868 11 83

altechcephe@gmail.com

Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi. Bakim Onarım 8. Sokak No:49 Çorlu/Tekirdağ

Cephede Isı ve Ses Yalıtımı

Son teknoloji ürün ve hizmet ile binanızda maksimum tasarruf, minimum enerji kaybını sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ
Uzun Ömürlü Cephe Sistemleri

Kaliteli ürün, kaliteli işçilik cephenize uzun ömür, minimum deformasyon ve kaliteli bir yaşam sunar.

DETAYLI BİLGİ
Kaliteli Hizmet

Kalitesiz ürün, yanlış ve ihmal içeren uygulamalar cephenize ve size ağır kayıplar verebilir.

DETAYLI BİLGİ