• Zafer Mah., Yeni Sanayi Sitesi, Bakım Onarım 8. Sokak 08A Blok No:49
  • 0 282 651 42 80
  • info@altechcephe.com

Hakkımızda

Image ALTECH CEPHE ALÜMİNYUM YAPI SİSTEMLERİ, 2014 yılından itibaren, tecrübe ve uzmanlık ile Çorlu merkezli Trakya bölgesinde, alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum kapı - pencere sistemleri ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üretmekte ve montajını yapmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla çok sayıda büyük çaplı ve önemli proje gerçekleştirerek alüminyum giydirme cephe sektörünün öncülerinden biri konumuna gelmiştir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek yenilikçi, kaliteli, uzun ömürlü ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yapı çözümlerini sunar.

Üretimini Çorlu yeni sanayi sitesinde gerçekleştiren şirketin alüminyum profil işleme, kompozit levha işleme ve çelik işleme makine parkuru bulunmaktadır. 

Yenilikçi, güvenilir erişime ve modern yapı çözümlerine ihtiyaç duyduğunuz her yerde; yüksek kalitedeki ürün portföyümüzle sizler için varız: otellerde, mağazalarda, spor tesislerinde, havaalanlarında, hastanelerde, evlerinizde ya da ofislerinizde.Herzaman hedeflerini Türkiye ile sınırlı tutmayarak dünya pazarında aranan alüminyum giydirme cephe firmalarından biri olma vizyon’unu edinmiştir.

ALTECH CEPHE ALÜMİNYUM YAPI SİSTEMLERİ, tasarım ve imalat konusunda kaliteyi Avrupa standartlarında gerçekleştirmek, tüm personelin bilgi ve deneyim anlayışını maksimum seviyede tutmak ve tüm müşterilerine sunduğu çözümlerle rakiplerinden güçlü kılacak desteği sağlamak misyonuyla hareket etmeye devam edecektir.
reklam filmi